Must-have w każdej garderobie kobiety w ciąży

Kobiety w ciąży bardzo często zmagają się z problemami modowymi. Przybywają dodatkowe kilogramy i dylematy. Ciężko jest wydać kolejne pieniądze na coraz to większe jeansy. Bowiem wydatków okazuje się być dużo więcej. Przygotowanie pokoju dziecka, ewentualne remonty, zakup pieluch, wózka i innych niezbędnych akcesoriów.

Trzeba więc oszczędzać, a idealnym sposobem jest sporządzenie listy i planu działania na zakupach. Okazuje się, że większość elementów ciążowych stylizacji dostępna jest dziś w najtańszych sieciówkach. Niektóre kobiety nie mają jednak pojęcia na co się zdecydować, co konkretnie spełni swoją rolę. Oto kilka niezbędników w szafie każdej ciężarnej:

  • Jeansy na gumce to podstawa przyszłej mamy. Nie trzeba męczyć się z dopinaniem guzika tych, które okazują się być za małe.

    Takie jeansy można dostać w niemalże każdym sklepie odzieżowym. Warto jednak popytać znajomych, przyjaciółek oraz sprawdzić oferty sklepów internetowych. Jeansy będą uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w pracy, jak i na zakupach;

  • Czarne legginsy to standard w każdej kobiecej garderobie. Istnieją modele, które są dedykowane wyłącznie kobietą w ciąży. Uszyte są z dodatkowym materiałem na ciążowy brzuszek.

    Wybierając dobre legginsy, należy pamiętać, aby były one wykonane z wysokojakościowego materiału. To pozwoli na ich użytkowanie przez długie miesiące – nie będą się przecierać i prześwitywać;

  • Elastyczne koszulki to zupełny must-have każdej kobiecie w ciąży. Są bardzo wygodne, komfortowe i nadają się niemal do każdej stylizacji. W końcu ich wybór jest bardzo szeroki, można więc dopasować styl do ogólnego poczucia estetycznego, czy konkretnej okazji.

.

Jakie spódnice dla niskiej osoby? www.msknet.pl