Podstawowe dziedziny medycyny niekonwencjonalnej

www.battlefieldheroes.com.pl

Do medycyny niekonwencjonalnej zalicza się wiele osobnych dziedzin, czasami bardzo oryginalnych, oto niektóre z nich. Koloroterapia – leczenie kolorami. Litoterapia – metoda, która polega na leczeniu minerałami. Aromaterapia – ta technika opiera się na leczeniu zapachami. Apiterapia – leczenie produktami pszczelimi. Irydologia – polega na diagnozie stanu zdrowia pacjenta na podstawie wyglądu jego tęczówki oka. Akupresura – to leczenie uciskiem określonych miejsc ciała.

Akupunktura – polega na leczeniu igłami, które są wbijane w określone miejsca na ciele. Urynoterapia – jest to leczenie moczem. Bioenergioterapia – w leczeniu wykorzystuje się bioenergię. Ziołolecznictwo – to leczenie ziołami, zwane inaczej fitoterapią. Hipnoterapia – polega na leczeniu hipnozą. Radiestezja – metoda ta polega na likwidacji jednostek chorobowych za przy wykorzystywaniu wahadeł. Chiropraktyka – to rodzaj leczenia, do którego wykorzystuje się manipulację kręgosłupem.

Sylwoterapia – polega na pobudzaniu organizmu do samoleczenia poprzez przebywanie przy drzewach i krzewach.

http://wakcynologia.net.pl/uklad-odpornosciowy/ https://klinika-trzezwosci.pl/nasza-oferta/wszywka-antyalkoholowa/wszywka-esperal